KADIN KOMİSYONU

Untitled Document

Genel Merkez Kadın Komisyonu


Şehima Pınar ELİÜSTÜN

Kadın Komisyonu Başkanı

1978 İstanbul doğumlu olup  ilk orta ve lise  eğitimini İstanbul da tamamlamıştır. 1999 yılında THY A.O.’ da Muhasebe Başkanlığında Muhasebe Memuru olarak göreve başlamıştır. 3 sene Sendikamız Baş Temsilciliği görevini üstlenmiştir. 29. Olağan Genel Kurulda Hava-İş Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçilmiştir.
     
 

 

Zarife Banu ATILGAN

 

Meryem AKAYDIN

Dokümantasyon Koordinatörü
 
Dokümantasyon Koordinatörü Yardımcısı

1974 İstanbul doğumlu olup evli ve 2 çocuk annesidir. Kartal Teknik Lisesi Elektrik/Elektronik bölümünü tamamlamasının ardından girmiş olduğu Marmara Üniversitesi’ndeki eğitim sürecini dondurarak, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.
1995 yılında Kabin Memuru olarak göreve başlamış olduğu Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’nda 2008-2018 yılları aralığında Ek Görevli olarak Kalite Güvence Başkanlığı’nda Kalite Güvence Kabin Ekibi Eğitim Şefi ve Denetim Yönetim Şefi görevlerini almış olup, görevi esnasında Kabin Ekibi Eğitimleri, Kabin Operasyon Süreçleri, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemleri kapsamında sırası ile Eğitmen, Kalite Kontrolör, Denetçi, Başdenetçi ve Değerlendirici görevlerini gerçekleştirmiştir.
Halihazırda B777/787, A330/350, A319/320/321 filolarında aktif olarak Geniş Gövde Kabin Amiri/Purser görevini sürdürmektedir.
Sendikamız da 2021 yılı Ocak ayı itibariyle Uçuş Baştemsiciliği görevibni ifa etmektedir.

 


1984 doğumlu olup, evli ve iki çocuk annesidir. İstanbul Üniversitesi Ekonometri bölümü öğrencisidir. 2015 yılından bu yana Sendikamızda görev yapmakta olup öncesinde farklı sektörde çalışmıştır. İngilizce bilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Ayşe KAPLAN

 
Sosyal Sorumluluk Tanıtım ve Anlaşmalar Koordinatörü
  1982 İstanbul Bakırköy doğumlu olup, Rize - Güneysu nüfusuna kayıtlıdır ve 2 kız annesidir. Bayrampaşa Anadolu lisesi Fen/Matematik mezunu olup ATÜ üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği okudu.
2006 Yılından bu yana Türk Hava Yollarında görev yapmaktadır. Sosyal ve İdari İşler Bşk./ Tesisler Müdürlüğünde Muhasebe şefi olarak görev yapmakta olup aynı zamanda Sendikamızın Genel Müdürlük temsilciliği görevini ifa etmektedir.

     

 
 

Didem AYSAN

 

Melike DURNACI

Sosyal Sorumluluk Tanıtım ve Anlaşmalar Koordinatörü
 
Sosyal Sorumluluk Tanıtım ve Anlaşmalar Koordinatörü
1976 İstanbul doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini İstanbul da tamamlamıştır.
1995 yılında THY A.O.’ da Muhasebe Başkanlığında Muhasebe Memuru olarak göreve başlamıştır.
3 sene Sendika Temsilciliği görevini üstlenmiş olup Kasım 2021 itibariyle Sendikamız Baştemsilciliğine atanmıştır.
 
1979 doğumlup evli ve iki çocuk annesidir. Kocaeli Üniversitesi Deniz Haberleşme bölümünden mezun olmuş olup halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakultesi 4. sınıf öğrencisidir.
Ataköy Marina Yat İşletmeleri Kontrol Kulesi Memurluğu, Kıran Holding Yönetici Asistanlığı görevlerini yaptıktan sonra 2015 yılında Türk Hava Yollarında Kabin Memurluğu görevine başlamış olup şuan Dar Gövde Kabin Amiri olarak devam etmektedir. Sendikamızda 2013 yılı itibariyle Temsilci ve 29. Olağan Genel Kurulumuzda itibariylede Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yapmaktadır.

   
   

Sinem GÜLDAL

   
Sosyal Sorumluluk Tanıtım ve Anlaşmalar Koordinatörü
   
1984 İstanbul doğumlu ve bir kız çocuğu annesidir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.Beykent Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır.
Yabanci dil eğitimini USA Long Island Suffolk County Community College da almasının ardından 2010 yılında Türk Hava Yollarında Kabin Memuru olarak göreve başlamış olup Kabin Amiri olarak görevine devam etmektedir.
Sendikamızda Temsilci olarak görev yapmaktadır. Ayrıca 2010 yılından bu yana sosyal sorumluluk projelerini sürdürdüğü İyiliğe Uçanlar Uluslararasi İnsani Yardım Derneği Kurucu Başkanıdır.
   
     

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar

Son Eklenen Haberler

%74’lük Zamanında Kalkış Performanslarına %56’lık Zam Teklifi

Ocak Ayının başından beri büyük bir itinayla yürüttüğümüz Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde, Genel Müdür ve İK Başkanlığı’nın yapıcı katkıl...

Devamını Oku

28. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Süreci

09.01.2024 tarihi itibariyle başlayan 28. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri neticesinde süresi sonra eren 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesin...

Devamını Oku

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

Mübarek Berat Gecenizi tebrik eder, Milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederiz....

Devamını Oku